OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE DIAGNOSTÓW SAMOCHODOWYCH Strona Główna OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE DIAGNOSTÓW SAMOCHODOWYCH
*FORUM DYSKUSYJNE*

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwójny nick Waldemara Witka
Autor Wiadomość
Prezes OSDS 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 21
Wysłany: 2013-02-25, 11:35   Podwójny nick Waldemara Witka

Waldemar Witek występuje na tym forum pod dwoma nick-ami.
Prezes OSDS, ketiw38
Ponieważ w Statucie jest zapis, że Prezes nie reprezentuje OSDS bez zezwolenia drugiego członka zarządu.
W związku z powyższym wszystkie posty napisane pod nick-em Prezes OSDS są uzgadniane z innym członkiem zarządu.
Do tej pory ketiw38 był prywatnym nick-iem
Chcę poddać to do dyskusji, ponieważ otrzymuje informacje o podwójnej osobowości Prezesa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skpauto 

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 123
Wysłany: 2013-02-25, 22:03   

Prezes może wszystko. Ale i tak nie jest Bogiem, bo występuje tylko w dwóch osobach.
_________________
Nikt nam nie wmówi, ze czarne jest czarne, a białe jest białe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SUNGK
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 23:29   

Styl konsultacyjny

Styl konsultacyjny - W stylu konsultacyjnym dyrektor (moje: prezes) przedstawia problem i opinię o nim, prosząc o zdanie podwładnych (moje: członków). Analizuje zebrane opinie i podejmuje decyzje zgodnie ze swoją ostateczną oceną. W tym celu podwładny zna opinię dyrektora (moje: prezesa), zanim przedstawił swoją.

Powstaje tu problem, czy zawsze (moje: członek) będzie miał odwagę przeciwstawić się opinii dyrektora (moje: prezesa) , czy czasem nie przeważy chęć nie narażania się dyrektorowi (moje: prezesowi) i zatajenia odmiennej opinii.

http://www.abc-ekonomii.n...sultacyjny.html

Są jeszcze inne style, ale PREZES OSDS, akurat wybrał ten. W tym przypadku zrezygnuj z niego. Jest wiele przesłanek wskazujących, że nie powinno się mieszać spraw osobistych z zawodowymi. Prezes OSDS niech wszelkie podejmowane działania zarządu i dokumenty zamieszcza na www.osds24.pl , a informacje i motywy związane z ww. działalnością ketiw wyjaśnia na forum -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
 
 
Jarolud
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-26, 20:40   

skpauto napisał/a:
Prezes może wszystko
Jak wszyscy tylko JEDNO
 
 
ketiw38


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 3795
Skąd: Dolnośląskie
Piwa: 11/4
Wysłany: 2013-02-28, 01:07   

SUNGK napisał/a:
(...)Prezes OSDS niech wszelkie podejmowane działania zarządu i dokumenty zamieszcza na www.osds24.pl , a informacje i motywy związane z ww. działalnością ketiw wyjaśnia na forum -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

To jak zamieści informacje na stronach OSDS to i tam powinien zamieścić (jak jest potrzeba) informacje i motywy związane z ww działalnością.
W takim razie jeżeli zarząd będzie chciał coś zamieścić na forum, celem przedyskutowania to w jakiej formie ma to zrobić?
_________________
Jeśli moja odpowiedź okazała się przydatna – PROSZĘ wesprzyj Ogólnopolskie Stowarzyszenie Diagnostów Samochodowych. Będziemy zaszczyceni jeśli do nas dołączysz. http://osds.org.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarolud
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-28, 07:57   

ketiw38 napisał/a:
W takim razie jeżeli zarząd będzie chciał coś zamieścić na forum, celem przedyskutowania to w jakiej formie ma to zrobić?
Cytat:
a informacje i motywy związane z ww. działalnością ketiw wyjaśnia na forum -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne


Można podać link do oficjalnego tekstu, stanowiska , zapytania zarządu na stronie osds24.pl i to tego odniesienie, komentarze, konsultacje, zrobić na forum. Pełniący funkcję Prezesa Ketiw
 
 
SUNGK
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-28, 14:05   

Dokładnie tak.
 
 
J Stępień 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 648
Skąd: Bełchatów
Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2013-03-01, 08:49   

Jarolud napisał/a:
Pełniący funkcję Prezesa Ketiw

Cos tu pomyliłeś. On jest Prezesem. :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarolud
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 12:27   

J Stępień napisał/a:
Jarolud napisał/a:
Pełniący funkcję Prezesa Ketiw

Cos tu pomyliłeś. On jest Prezesem. :mrgreen:


Nic nie pomyliłem Najpierw jest człowiekiem potem był i jest Ketiwem a Prezesem jest a może potem nie być (pierwsz kadencja 3 lata) . Pełniący funkcję ( nie chodziło mi że jakieś zastępstwo czy cóś) brzmi wieloznacznie ale faktycznie jest prezesem. Chcesz mi powiedzieć że przestał być Ketiwem czy nawet człowiekiem ? Janku .... :mrgreen:
 
 
zsuiram1

Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 16
Wysłany: 2013-03-02, 11:57   

ketiw uważam Cię za człowieka myślącego tak jak wielu z nas, i nie widze potrzeby aby skakać z nicka na nick aby coś wprowadzić do dyskusji na forum.
natomiast jako prezes myśle że wystarczy że będziesz zamieszczał "KOMUNIKATY" z ustaleń z resztą zarządu na osobnym dziale forum lub tworzył nowe wątki do poddania dyskusji,
w innych działach można przecież cytować wypowiedzi prezesa.
to prawda, że bez wyraźniego zaznaczenia wypowiedzi prezesa twoje wypowiedzi są traktowane niejasno.
Proponuje abyś jako prezes swoje posty pisał inną czcionką lub kolorem.
po krótkim czasie każdy się do tego przyzwyczai i nie będzie niejasności. :lol: :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarolud
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-02, 19:57   

zsuiram1 napisał/a:
i nie widze potrzeby aby skakać z nicka na nick
zsuiram1 napisał/a:
Proponuje abyś jako prezes swoje posty pisał inną czcionką lub kolorem.
O chłopie ... 8-)
 
 
ketiw38


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 3795
Skąd: Dolnośląskie
Piwa: 11/4
Wysłany: 2013-03-03, 13:15   

zsuiram1 napisał/a:
(...)
Proponuje abyś jako prezes swoje posty pisał inną czcionką lub kolorem.
po krótkim czasie każdy się do tego przyzwyczai i nie będzie niejasności. :lol: :-P

No wreszcie jakaś propozycja, która przekonuje mnie do jednego nicka :lol:
_________________
Jeśli moja odpowiedź okazała się przydatna – PROSZĘ wesprzyj Ogólnopolskie Stowarzyszenie Diagnostów Samochodowych. Będziemy zaszczyceni jeśli do nas dołączysz. http://osds.org.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zsuiram1

Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 16
Wysłany: 2013-03-05, 09:41   

po głębszym zastanowieniu się mam jeszcze jedno.
ketiw pisząc jako prezes wypowiadasz się w jednej osobie a przecież wypowiadasz się za cały zarząd.
nie lepiej nick prezesa zastąpić zarządem OSDS.
w takim przypadku nikt Cię nie będzie wiązał z prezesem.
a jeszcze jedno- będziesz występował w trzech osobach,
skpauto napisał/a:
Prezes może wszystko. Ale i tak nie jest Bogiem, bo występuje tylko w dwóch osobach.

:mrgreen: :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarolud
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-05, 10:01   

zsuiram1 napisał/a:
ketiw pisząc jako prezes wypowiadasz się w jednej osobie a przecież wypowiadasz się za cały zarząd.
nie lepiej nick prezesa zastąpić zarządem OSDS.
Ale mieszasz ... ;-) Są prostsze rozwiązania już podane były.
 
 
SUNGK
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-05, 10:16   

zsuiram1 napisał/a:
będziesz występował w trzech osobach,
Jako trzech powiadasz, tylko, że skorupka, białko i żółtko są jedynie częściami jajka, nie jego całością. :lol: Jajko może być przedstawiane na forum jako całość przez jedną z osób będących w zarządzie :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group